Podczas Pikniku „Rowerowy Maj”, który odbył się 21 czerwca 2026 r. pani Aneta Michałowska, w imieniu całej społeczności szkolnej, odebrała puchar za zwycięstwo naszej szkoły w kategorii „duże szkoły” w klasyfikacji najaktywniejszych przejazdów.
Nagroda ta podsumowuje miesiąc intensywnych, codziennych rowerowych dojazdów uczniów i rodzin do szkoły oraz zaangażowanie w tegoroczną kampanię Rowerowy Maj.
To wspólny sukces całej społeczności — uczniów, rodziców i nauczycieli.



